Szülők, gyerekek közösen érkeztek a tanévzáró szülői értekezletre szerda késő délután.
Szó esett a fejlesztő foglalkozásokon való aktív részvételről a következő tanévre vonatkozóan is és a hiányzások megfelelő módon történő kezeléséről is. A gyerekek idei tanévben nyújtott teljesítményéről, saját maguk fogalmazták meg mennyire elégedettek magukkal, a beszélgetésbe a szülők is bekapcsolódtak. Előre vetítve érintettük a középiskolai felvételit, mely a csoport első nagyobb megmérettetése lesz az elkövetkező fél évben, mely a továbbtanulásuk, tanulmányaik szempontjából meghatározó döntés lesz.
Zárásként átbeszélésre kerültek a nyári táborok és az ahhoz kapcsolódó nyomtatványok is kitöltésre kerültek- Kőszeg, Balatonszemes, Sarlóspuszta és Szentes, négy város, minden táborban más-más tematika, élmények, ismeretek, programok és nagy újra találkozások várnak rájuk. Elstartol a nyár!
