A Szentendrei Skanzenben, mint minden évben, az OTP Családi Napján kézműveskedéssel vártuk a látogatókat. A Csányi Alapítvány sátrában tűnemezeléssel készíthettek az idelátogató gyermekek és szüleik illatpárnácskákat, és nemezelt képeket, illetve vizes nemezeléssel vidám, színes karkötőket fagyöngyökkel díszítve. Egy másik asztalnál apró kis üvegcsébe rejthettek üzeneteket és színes szárazvirágokkal dekorálhatták azokat a résztvevők. Mindenki nagy örömmel alkotott, és gyönyörű munkák születtek, melyekkel boldogan térhettek haza az idelátogatók. Folyamatosan cserélődtek a sátrunkban a résztvevők, és voltak, akik többször is visszalátogattak hozzánk. Az esős nap ellenére nagy kedvvel vettünk rész ezen a programon, mert jó érzés segíteni, és boldoggá tenni másokat! Köszönjük önkéntesünknek: Fülöpné Paksi Katalinnak a segítségét!
Kis Evelin Éva, Tamasi Tilda és Tokaji Lili egyetemisták


