2026. Május 19-én a jászsági csoportok érdekképviseleti fórumot tartottak minden csoport részvételével, ahol a szülők, a támogatottak és a mentorok is képviseltették magukat. Sziráki Judit mentor röviden összegezte a tanévet, megköszönte a szülők támogató munkáját. A tanév során felmerült problémák általában minden csoportban érzékelhetők voltak a tanulás és a motiváció csökkenésében, erre próbáltak megoldást találni a résztvevők.
A mentorok felhívták a figyelmét a jelen lévő szülőknek arra, hogy az Alapítvány megújítási folyamaton megy keresztül, ennek érdekében egy szülői kérdőívet fognak kapni a közeljövőben, amin a jövőbeli tervekre és eddigi jógyakorlatok mellett az építő jellegű kritikákra is hangsúlyt fognak helyezni.
Jász mentorok