Az érdekképviseleti fórum tavaszi ülésére május 15-én gyűltek össze a csoportok képviselői a Pécsi Közösségi Házban. A fórumon, a gyerekek online térben, a közösségi platformokon töltött idejének hatásairól esett szó, ezzel kapcsolatosan a gyerekek illetve a szülők szerepéről. Megosztották saját tapasztalataikat is egymással. Valamint az online tér veszélyeinek felismeréséről, a szűrőprogramok lehetőségének ismeretéről, valamint, a gyerekek tájékoztatása a veszélyforrások lehetséges felismerési módjairól. A jelzés kulcsfontosságú ezekben a témákban. A téma aktuális, a kommunikáció szerepe elsődleges.
Találkozunk ősszel!