Pszichológia alapdiplomát szereztem

Július 25-én sikeresen átvettem kitüntetéses pszichológia alapszakos diplomámat Budapesten, a Szent István Bazilikában tartott diplomaátadó ünnepségen. Nagyon szép volt maga az esemény és büszkeséggel töltött el az elmúlt 3 év munkáját a kezemben tartani.
Nagyon nagy hálát érzek azok iránt, akik mind ezt lehetővé tették, többek között az Alapítványnak és a családomnak, hiszem nélkülük ez nem valósulhatott volna meg. Külön köszönöm az Alapítványnak, hogy hitt bennem, és megadta azokat a lehetőségeket, amikre szükségem volt céljaim eléréséhez. Annak külön örülök, hogy Budapesten végezhettem az alapképzést az S10 lakhatási lehetőségnek köszönhetően, ami nagyon nagy előnyt és segítséget jelentett. Tanulmányaimat pszichológia mester szakon szeretném folytatni Fejlődés és Gyermek Klinikai Specializáción a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen.

Fábián Berta

Szeged 3