BENCZÚR ANNA

Az Életút Programot példaértékűen teljesítő támogatott

Benczúr Anna 2010-ben lett az Alapítvány Szeged 2-es csoportjának tagja. Csoportjában mindvégig meghatározó szerepet töltött be, kiemelkedő és eredményes az a munka, amit csoportja fiatalabb tagjai körében végez az angol nyelv tanítása terén.

Jelenleg a Szegedi Tudományegyetem végzős hallgatója angol-történelem szakos osztatlan tanári képzésben.

Anna nem csupán a saját csoportjában végez hosszú évek óta kiemelkedő közösségi munkát, hanem mentora, Mikics Péter állandó segítője a Fotós Klub és a kutatások területén is. Fényképezéssel kapcsolatos tudását is szívesen és lelkesen adja át fiatalabb csányis társainak.

Anna aktív résztvevője az Alapítvány nyelvi versenye megújításának, évről-évre számíthatnak rá a nyelvi munkacsoport tagjai a feladatsorok összeállításában, a szóbeli meghallgatásokon.

Alázatos munkájával, megbízhatóságával és kitartásával példaképe a fiatalabbaknak.

2024. 05. 09.

Ágoston Attila 2024