Szülők Akadémiája az OTP Fáy Alapítvánnyal

A szombati napra ismét tréninget szerveztek nekünk a Nagybajomi Közösségi Ház mentorai. Az OTP Fáy András Alapítvány munkatársai tartottak nekünk interaktív képzést a Szülők Akadémiája programsorozat részeként. Ági, Bence és Viktor gyerekinkkel együtt két csoportra osztottak bennünket. A foglalkozás közös beszélgetéssel kezdődött, amely rávilágított önismeretünkre, olyan szemléletre, mely segíthet döntéseink meghozatalában életpályánk során. Nagy szükségünk volt egymásra, a csapatban dolgozásra ahhoz, hogy az első feladatot megoldhassuk. Egy szőnyegen található méhkaptár alakzaton keresztül kellett eljutunk a szőnyeg egyik oldaláról a másikra. Mindez nem volt könnyű, hiszen az útvonalat időközben a trénerek változtatták, mely szimbolizálta azt, hogy az életünk, karrierünk is sokszor változik és kerülünk döntéshelyzetbe. Egymásra való odafigyeléssel, közös csapatmunkával sikeresen oldottuk meg a feladatot.

A második részben pedig önéletrajz tervezet elkészítésével foglalkoztunk. Az ismeretek, készségek gazdagodása mellett jó kedvben sem volt hiány a délelőtt folyamán.

Köszönjük a trénereknek, az Alapítványnak, hogy lehetőségünk adódott ezen a képzésen részt venni! – Polák Angelika, szülő