Okleveles létesítménymérnök lettem!

Nem is olyan régen vehettem át a gépészmérnöki diplomámat, máris újabb sikerrel gyarapodott az életem. A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetemen kitüntetéssel jeles minősítéssel okleves létesítménymérnök végzettséget szereztem.

Amikor az általános iskola alsó tagozatának végén bekerültem az Alapítványba nem is sejthettem, hogy 14 év múlva két diplomával rendelkező embernek mondhatom magam. Ahhoz, hogy ezt megvalósítsam az Alapítvány rengeteg segítséget nyújtott számomra, így a sikerhez vezető úton végig tudtam haladni.

Szeretném megköszönni a Csányi Alapítványnak, különösen Dr. Csányi Sándornak és Csányi Erikának, hogy az elmúlt években mindig támogatást nyújtottak, bizalmat szavaztak nekem. Hálával tartozom még Dr. Radoszáv Miklósnak, illetve mentoromnak Szabóné André Piroskának, akik az Életutamon minden nehéz döntésnél mellettem álltak, és segítettek a jó irány megtalálásában.

Ugyan az alapítványi Életutam a végéhez ért, az elmúlt években egy összetartó, jó hangulatú közösség tagja lettem, ami örökké velem marad.

Köszönettel:

Somogyi Márk, Szeged 1-es csoport, gépészmérnök, okleveles létesítménymérnök