Nem szégyen a futás, ha jófelé szalad az ember

Májusban sikeresen tovább jutottam a Diákolimpia Országos döntőjére Győrben. 100m-en, valamint 200m-en indultam. 100m-en 13. helyen zártam, 200m-en sérülten de egyéni csúcsot futva 26,95 másodperc alatt sikerült célba érnem. Hatalmas motiváció volt számomra, hogyha sérülten ennyit tudok futni akkor teljesen egészségesen mire vagyok képes. Majd ezután a következő megmérettetés az U18-as Országos Bajnokság volt, melynek Székesfehérvár adott otthont. Sikerült magam fizikálisan összeszedni és 200m-en futamomban 4. helyen zártam. Egy kisebb kihagyás után most vasárnap 2024. 07. 14-én Kecskemétre utaztunk, ahol szintén 100m-en és 200m-en mérettettem meg magam. 100m-en egy jó rajttal ötödik helyre sikerült célba érkeznem. Nem csüggedtem el, hanem minden erőmet és dühömet a 200m-re fordítottam. Ennek meg is lett a gyümölcse, koncentráltam a mozgásomat és hatalmas egyéni csúccsal 26,50 másodperccel a második helyen értem be, ezzel 4.5 másodpercet javítottam az egyéni legjobbamon. Nagyon boldog voltam mert télen nem is gondoltam volna, hogy valaha képes leszek erre az eredményre. Ismételten megszeretném köszönni a rengeteg támogatást az Edzőmnek, Szegedi Vasutas Sport Egyesületnek és a Csányi Alapítványnak. Messze még a cél, de nem fogom feladni! Hiszem, hogy minden álom beteljesülhet, ha szívvel, lélekkel beleadunk mindent!

Tuba Hanna Eszter, Szeged 3-as csoport