Már könyvben is olvasható a versem

Magyar Tímea a kaposvári 1-es csoport tagja régóta foglalkozik írással és sokáig volt a kreatív írás szekció oszlopos tagja. Nemrég bekerült egy kötetbe az egyik verse, de a jövőben több könyvben is szerepelnek majd a művei.

„Végre a kezemben tarthatom első nyomtatásban megjelenő publikációmat. A Marsbook kiadó által kiadott Fényvesztve című verses antológiában olvashatjátok soraimat. Az antológia a szeretteink elvesztése után érzett fájdalom vagy éppen a saját elmúlásunktól való félelem témájában mutat be gyönyörű, de egyben szívszorító alkotásokat.

Ez az első nyomtatott megjelenésem, de már tudható, hogy nem az utolsó. A közeljövőben még 3 antológia jelenik meg, amelyben biztosan szerepelni fog művem.” Magyar Tímea, Kaposvár 1-es csoport