Szabó Gábor

Gábor kiemelkedően sikeres életutat mondhat magáénak, három diplomát szerzett, három alkalommal érdemelte ki egyedüliként a PTE Közgazdaságtudományi Karának Alma Mater ösztöndíját, illetve az Új Nemzeti Kiválóság Program ösztöndíját is többször elnyerte.
Közösségi munkája is kiemelkedő, volt gyermekparlamenti elnök, és ott találjuk az Alumni szervezet alapítói között is.
Élt azokkal a gyakornoki lehetőségekkel, amelyek pályaválasztásában segítették, évek óta az SMP Solution Zrt.-nél dolgozik, előbb projektmenedzserré, majd projektvezetővé léptették elő. Példaértékű életútját 2019-ben Ágoston Attila-díjjal ismerte el a Csányi Alapítvány kuratóriuma.

Gábor nagyra értékeli Alapítványi tagságát, tisztában van vele mit köszönhet az Alapítványnak, és mennyire segítette ez a támogatás céljai elérésében, személyiségének fejlődésében.

Kedves Gábor, a jövőben is számítunk Rád!