Király Kinga

Kinga tanulmányai mellett az Alapítvány életében is tevékenyen részt vett. Ha lehetősége volt rá, örömmel vállalt kis-mentori feladatokat Budapesten és Jászberényben egyaránt.  Nyaranta kis-mentorként segített a csíksomlyói angol és német nyelvi tábor sikeres lebonyolításában. Nyelviskolákban tanított és dolgozott gyakornokként a Café Communications-nél, ahol az Alapítvány honlapjával kapcsolatos feladatokat látta el. Már a középiskolás évei alatt kiemelkedő szerepet játszott a külföldi önkéntesek körüli teendőkben. Igen kiváló nyelvtudásának köszönhetően kis-mentorként segítette a külföldi önkénteseink tevékenységét, valamint a mentorok feladatát Berlinben és Augsburgban megszervezett német nyelvi táborokban. Sok sikert kívánunk neki!