Gólya csapatépítés

Péntek délután a kaposvári 3-as csoport gólyái összegyűltek a Közösségi Házban egy kis csapatépítő foglalkozásra. A kicsik találkoztak az 1-es csoport tagjaival, valamint a saját csoportjuk egyetemistáival is, akik hasznos tudnivalókkal látták el őket a Gólyatábor előtt. Az egyetemisták rövid élménybeszámolót tartottak az Alapítványnál eddig eltöltött időszakuk tapasztalatairól. Egy kis közös foglalkozás után a gyerekek egy része rögtönzött csocsó-, és léghoki bajnokságot rendezett, mások pedig az udvaron fociztak, vagy egy árnyas helyet keresve beszélgettek újdonsült barátaikkal. A nagy játéktól megéhezve jól esett a grillezett hot-dog és az egyéb finomságok. A program zárultával a szülők csak hosszas unszolás hatására tudták hazacsábítani csemetéiket.

Varga Dániel, mentor