Adománygyűjtés a FizioKözpontnak

Alapítványunk egyetemistái, alumni tagjaink és munkatársaink részvételével gyűjtést szerveztek a szekszárdi FizioKözpont – Fizioterápiás és Mozgásrehabilitációs Centrumának, akik idén már nyolcadik alkalommal szerveznek intenzív rehabilitációs tábort a 2-18 év közötti sérült és halmozottan sérült gyermekek részére.

A szervezők a fogyatékkal élő gyermekek életén szeretnének segíteni azzal, hogy kizökkentik őket a megszokott, szürke hétköznapokból ezzel a táborral, melyben a színes programok mellett a napi több órás fejlesztést is biztosítják.

Az adománygyűjtés az S10 Akadémia és az Alumni szervezetünk közreműködésével valósult meg. Az adományoknak köszönhetően legalább egy gyermek táboroztatását sikerült finanszíroznunk.
Hálásan köszönjük minden adományozónak a hozzájárulást és a FizioKözpontnak, hogy kitartó munkájukkal segítenek a rászorulókon!
A legkisebb kedvesség többet ér, mint a legnagyobb szándék.” Khalil Gibran
Az S10 Akadémia csapata