Érdekképviseleti fórum Kaposváron

Szerda délután került sor a Kaposvári Közösségi Ház Érdekképviseleti Fórumának tavaszi ülésére. A közelmúlt nagyon eseménydúsan telt, a tavasz folyamán többek között Versfesztivál, Beválogatás és Portfólióvédés is zajlott Kaposváron. A rendezvények lebonyolításában nagy segítséget jelentenek a szülők. A fórum résztvevői megállapodtak abban, hogy a szülői aktivitás kiemelten fontos a Ház mindennapjaiban, ezért minél több szülőt be kell vonni a közös tevékenységekbe. Ennek érdekében a Sütiklub és a Túraklub tavaszi programjai mellett több, a szülők számára is nyitott eseményt tervezünk megrendezni, valamint olyan projekteket szervezni, melyekben a gyerekek és a szülők közösen tudnak részt venni.

Dr. Varga Dániel, K3-csoport