Futásomat megfutottam

Április 24-25-e között rendezték meg Szegeden a SZVSE pályán a diákolimpia megyei döntőjét, ahol 2 versenyszámban is indultam. 100m-es távon folyt a verseny az első nap, ahol bekerültem a döntőbe és a végén másodikként zártam egy hatalmas egyéni csúccsal 12,84-gyel. Másnap 200m-en mérettettem meg magam és ott is egyéni csúcsot futva másodikként végeztem 26,86-tal. Ami még szintén pozitív, hogy ezekkel az eredményekkel bekerültem az országos döntőbe, ami májusban kerül megrendezésre Győrben.

Október óta edzőmmel rengeteg munkát, erőt és energiát fektettünk bele, hogy ezeket az eredményeket elérjem. Edzőm, a Szegedi Vasutas Sport Egyesület, Anyukám, valamint a Csányi Alapítvány támogatása nélkül ez az álom csak álom maradt volna. Köszönöm szépen a rengeteg támogatást mindenkinek!

Tuba Eszter, Sz3-as csoport