Gyerekszemmel

Családi nap 2014.

Ismét megrendeztük a hagyományos családi napunkat (augusztus 30.), a tavalyi alkalomhoz hasonlóan a böhönyei faluháznál.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2014 augusztus

mnmnmj

Csapatmunka

-

Már hagyomány, hogy a nyelvi fejlesztők augusztus utolsó szombatján megbeszélésre ülnek össze, hogy az elmúlt év tapasztalatait és az előttük álló év tennivalóit átbeszéljék.

wdv

Családi nap 2014.

kkkoi

A Gála napja - Életút Nap 2014.

-

Augusztus 25-27 kerül megrendezésre Telkiben a 9. Életút Nap.

balatonpartsz2

Dunántúlon kirándultunk

-

Ma a Balaton partjára látogattunk a csoportunk néhány tagjával. Napunkat (augusztus 22.) Szegeden kezdtük, majd egy gyors reggeli szünet után utunkat Nagybajom felé vettük.

Helyi Tehetségnap a P3 csoportban

-

Már nagyon izgatottan várjuk az Életút Napot, ahol bemutatjuk a drámafoglalkozás második féléves munkájának gyümölcsét, a Kamaszságok című darabunkat.

Tanévzárás 2013/2014

-

Az iskolai szorgalmi időszak lezárását követően hagyományainknak megfelelően helyi, központi tematikus és külföldi nyelvi táborokat szervezetünk idén is támogatottjaink részére. Évek óta a tábori szezont az újonnan bekerült gyermekek sarlóspusztai Gólyatábora nyitja.

tanulasmodszertanmohacs1_2x0016.jpg

Mohács 1-es csoport tréningje

-

A mai napon (július 26.) a Mohács 1-es csoport tagjainak is kezdetét vette a Tanulásmódszertan tréning második része.

tanulasmodszertanmohacs2_2_0015.jpg

Tanulásmódszertan tréning Mohácson

-

A mohácsi 2-es csoport tagjai folytatják a tanulásmódszertan tréninget, amit még a sarlóspusztai Gólyatáborban kezdtek el.

sds

Játszva tanulunk együtt

-

Kaposváron folytatódott a sarlóspusztai gólyatáborban elkezdett tanulásmódszertan tréning.

2014 július

szeguszt

Szegedi úszótábor

Az SZ3 is csobban.