Gyerekszemmel

Helyi Tehetségnap a P3 csoportban

Már nagyon izgatottan várjuk az Életút Napot, ahol bemutatjuk a drámafoglalkozás második féléves munkájának gyümölcsét, a Kamaszságok című darabunkat.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2014 augusztus

Helyi Tehetségnap a P3 csoportban

Tanévzárás 2013/2014

-

Az iskolai szorgalmi időszak lezárását követően hagyományainknak megfelelően helyi, központi tematikus és külföldi nyelvi táborokat szervezetünk idén is támogatottjaink részére. Évek óta a tábori szezont az újonnan bekerült gyermekek sarlóspusztai Gólyatábora nyitja.

tanulasmodszertanmohacs1_2x0016.jpg

Mohács 1-es csoport tréningje

-

A mai napon (július 26.) a Mohács 1-es csoport tagjainak is kezdetét vette a Tanulásmódszertan tréning második része.

tanulasmodszertanmohacs2_2_0015.jpg

Tanulásmódszertan tréning Mohácson

-

A mohácsi 2-es csoport tagjai folytatják a tanulásmódszertan tréninget, amit még a sarlóspusztai Gólyatáborban kezdtek el.

sds

Játszva tanulunk együtt

-

Kaposváron folytatódott a sarlóspusztai gólyatáborban elkezdett tanulásmódszertan tréning.

2014 július

szeguszt

Szegedi úszótábor

Az SZ3 is csobban.

2014 augusztus

Az NB3 csoport helyi tábora

-

Táborunk első hetében az úszás alapjait sajátították el a gyerekek, a második hét az Életút nap előkészültének jegyében zajlik. Délelőttönként Attila bácsi vezetésével színdarabot próbálnak, délután pedig önkénteseink segítségével elkészítik közösségi házunk bemutatóját.

Hazaérkeztünk

-

Még délelőtt (július 20.) a tűző nap hevében vágtunk neki utunknak a pécsi Közösségi Házból.

2014 július

aú

Élményeim a Csányi Alapítvány nyári nyelvi táborában

-

A tábor életében önkéntesként vettem részt, mert a kaposvári németes csoportot én tanítottam a tanév folyamán.

DSCF6946.jpg

Utolsó nap a táborban

-

Nyíregyházán kirándult a csapat.

1  2  3  4  5  6  7  ...  114  115 »