Gyerekszemmel

Még egy lazulós délután

Az iskolakezdés előtti utolsó hétvégén a pécsi kicsik ismét találkoztak, hogy a ”nagy hajtás” kezdete előtt még kiélvezhessék az együtt töltött perceket, hiszen nemsokára kezdetét veszi számukra az első Csányis év.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2015 augusztus

Még egy lazulós délután

dsfdfv

Jól indul az új tanév

-

Már hagyomány, hogy a nyelvi fejlesztők augusztus utolsó szombatján megbeszélésre ülnek össze, hogy az elmúlt év tapasztalatait, sikereit és az előttük álló év tennivalóit átbeszéljék.

nya

Nyári foglalkozások a Jászságban

-

Június és augusztus végén öt alkalommal találkoztunk Szabó András tanár úrral, aki angol középfokú nyelvvizsgára felkészítő foglalkozásokat tartott.

Nyárbúcsúztató a Virágfürdőben

-

A Kaposvár 2 csoportja csütörtökön délután a Virágfürdőben zárta a nyarat. Sok megbeszélnivalónk volt, hiszen nyáron a sarlóspusztai tábor óta nem találkozott a csoport.

radio028.jpg

Csalaphang

-

A mai napon (augusztus 25.) az Alapítvány azon tagjai, akik a rádiós műsor szerkesztésében érdekeltek egy felkészítő programon vettek részt.

Úszótábor Mohács2 1. nap (8).jpg

Úszótábor Mohács 2 csoport

-

A Mohács 2-es csoport tagjainak a mai nappal (augusztus 24.) kezdetét vette az úszótábor. A hosszú nyári szünet után a gyerekek örömmel köszöntötték egymást és új mentorukat.

4image011.jpg

Családi nap a kaposvári nagyoknál

-

Már 10 éve vagyunk egy csapat, és a kaposvári egyetemisták idei hagyományos családi napjának is eljött az ideje.

Ünnepi műsorra hívtak Kaszóra

-

Néhány évvel ezelőtt is szívesen tettünk eleget a felkérésnek és szerepeltünk a Kaszói Ökocentrum megnyitóján.

tzuj

Évzárás

-

Az elkövetkezendő 3 hétben nyugalmas időszak köszönt ránk, az Alapítvány munkatársai pihenőt tartanak a gyerekkel együtt.

tzuj

Eredményhirdetés

-

Szeretettel gratulálunk a sikeres egyetemi és főiskolai felvételikhez. A felsőbb éveseinknek pedig az eredményes évzáráshoz.

1  2  3  4  5  6  7  ...  149  150 »