Gyerekszemmel

Kémiai kísérletek

A mai délután /2017.04.29./a Jászsági Közösségi Házban egy kis kedvicsnálót tartottam a csoportom fiatalabb tagjainak a jövő évi kémia órához.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2017 április

Kémiai kísérletek

afbafcb

Önálló kiállítás

-

Április 26-án 17 órakor, mentorunk Szövényi Barnabás, Szín/Kép/Törés című kiállításán vettünk részt a Centrál kávézóban.

Ünnepélyes átadó

-

Április 25-én birtokba vehették a diákok az új Közösségi Házat Mohácson. Dr Csányi Sándor az Alapító, Csányi Erikával az Alapítvány Kuratóriumának elnökével és Orbán Viktor Miniszterelnök Úrral együtt adta át jelképesen a gyerekeknek az épület kulcsát.

dSDFVd

Eredményhirdetés - Minden ami sajt

-

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért, a BONAFARM cégcsoporttal közösen „MINDEN, AMI SAJT” címmel közös pályázatot hirdetett 5-6. évfolyamon tanulmányokat folytató diák számára.

öreghölgy

Múzeumlátogatás

a Föld napján

gfhsjs

Potfólió értékelés

Helytálltam.

khghgf

Szakmai nap

-

A mai napot (április 20.) Krzyzewsky Nórával, a Bonafarm Csoport minőségirányítási igazgatójaval töltöttük.

fulbrighthu

Fulbright Diák Konferencia

A Fulbright szerteágazó világa

edcl_nb1

ECDl vizsga a télies tavaszban

-

A fejlesztő órák helyett Kaposvárra indult a csoport

gemencvillany_2017_04_1400625.jpg

Gemenci erdőjáró

-

Fotós csapatunk a hosszú hétvége szombati napján (április 15-én) a Baja melletti Gemenci erdőbe látogatott egy egész napos túrával egybekötött természtfotózásra.

1  2  3  4  5  6  7  ...  218  219 »