Gyerekszemmel

A Malom Színházban jártunk

Február 22-én egy fergeteges előadáson vehettünk részt a Malom Színházban, Jászberényben.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2017 február

dozsa1

A Malom Színházban jártunk

ang1

Nyílt hét

-

Február 21-én folytatódott a nyílt hét a Jászsági Közösségi Házban.

vgl

NI

-

A National Instruments budapesti irodája február 21-én, Budapesten Akadémiai Szemináriumot szervezett  „A műszaki oktatás és kutatás terén alkalmazott legkorszerűbb platformok” címmel, melyen a Csányi Alapítvány munkatársai is részt vettek.

bowlinszeged2_25.jpg

Bowling verseny

-

Az elmúlt évekhez hasonlóan a szegedi 2-es csoport egy közös csapatversennyel zárta a félévet.

pofoncsata

Délutáni mozizás

a szegedi 3-as csoporttal

ksdhksghkjsghk

Pályázati felhívás - Minden ami sajt

-

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért, a BONAFARM cégcsoporttal közösen „MINDEN, AMI SAJT” címmel közös pályázatot hirdet 5-6. évfolyamon tanulmányokat folytató diákok számára.

abadfb

Pályázati felhívás - Gyakorlat teszi a mestert V.

-

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért, a BONAFARM cégcsoporttal közösen „Gyakorlat teszi a mestert V.” címmel közös pályázatot hirdet középiskolai és felsőoktatási tanulmányokat folytató diákjai számára.

kezij1

Kézilabda

-

Február 17-én este Gyöngyösre látogattunk, hogy egy profi bajnoki meccset nézzünk meg, ahol a Telekom Veszprém ellen B. Braun Gyöngyös kézilabda csapata játszott.

sz1j

Érdekképviseleti fórum

-

Február 17-én délután ült össze Jászberényben az Érdekképviseleti fórum.

gydv_diploma

Friss diplomások az Alapítványban

-

Az elmúlt hetekben az Alapítvány által támogatott két tanuló egyetemi tanulmányai végéhez érkezett, melynek zárásaként sikeres államvizsgát tettek.

1  2  3  4  5  6  7  ...  211  212 »