Gyerekszemmel

Csányi Band próba Pécsen

Egy hideg januári hétvégén (január 20-21.) Pécsen gyűltek össze a Csányi Band tagok, régi motorosok és az új tagok, az első közös próbára, készülvén az Életút Napra és a lemez felvételre.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2017 január

ftx

Csányi Band próba Pécsen

Fulbright Nagybajomban

-

Robin Cathey-nek hívnak, Fulbright ösztöndíjas angol tanár vagyok, aki roma gyerekekkel foglalkozik Pécsett. A mai nap a Csányi Alapítvány nagybajomi tehetséges diákjaival találkozhattam.

dss

Educatio Kiállítás tapasztalatai

-

A tegnapi nap folyamán (január 19.) részt vettem a Budapesten megrendezett Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon.

sb1

A Közszolgálati Egyetemre készülök

-

A továbbtanulással kapcsolatban számtalam kérdés merült fel bennem.

44t4tt

Moziban jártunk

-

A Mohácsi Közösségi Ház legfiatalabb csoportja az új évet mozilátogatással kezdte.

j2q

Fényképezésről tanultunk

-

Mai nap (január 14.) a Lehel Vezér Gimnázium egyik diákja: Stompfai Gergő tartott foglalkozást a fényképezéssel kapcsolatban.

2_jan_14_Roplabda_EB_selejtezo_Jaszberenyben (1).JPG

Röplabda EB selejtező

-

Jászberényben rendezték az U-18-as Női Röplabda EB selejtezőt.

amnesia003.jpg

Szakmai nap az AMNESIA-ban

-

2016. májusában a Csányi Alapítvány az AMNESIA-val közös alkotói pályázatot írt ki, melyre 11 alapítványi támogatott színvonalas, kreatív anyagot nyújtott be.

ajbh1

Téli kirándulás Budapestre

-

Az Alapvető Jogok Biztosának Hivatalába és az Országházba is ellátogattunk.

élkkjhg

Székesfehérváron jártunk

-

A Corvinus Egyetem Székesfehérvári Campusának nyílt napján vettünk részt január 12-én.

1  2  3  4  5  6  7  ...  208  209 »