Gyerekszemmel

Szóbeli

Eljött végre a nagy nap, mikor számot adhattunk tudásunkról. Sokat készültünk rá, mivel ezen is múlik, hogy ki utazhat majd a nyáron Brightonba vagy Augsburgba, és ezzel lezárul az éves verseny.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2014 április

ohus

Óriástojás

A Csányi Alapítvány szegedi 3-as csoportjába is ellátogatott a Húsvéti nyuszi

Nyílt napok a kaposvári Közösségi Házban

-

Az idei évben is sort kerítettünk arra, hogy a szülők betekinthessenek gyermekeik alapítványi életébe.

vanmed

Rully Vanda érmei

-

Rully Vanda a szegedi 3-as csoport tagja áprilisban két versenyen is részt vett igen szép eredményekkel

okgwe

Csányi Alapítvány Focibajnokság 2013/2014. állása a második forduló után

-

Április 12-én került sor az Alapítványi focibajnokság 2013/2014-es szezonjának második fordulójára.

lmnb

Eredményhirdetés

-

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért és a MICROSOFT „Karrier Tanácsadási Programsorozat” címmel meghirdetett közös pályázat eredményhirdetése.

Gratulálok

-

Angol szakos tanárként kíváncsian vártam a szóbeli vizsgákat.

rtzu

Pécsre kirándultunk

-

A tavaszi szünet első napját (április 17.) a három nagybajomi csoport Pécsett töltötte. Kicsik és nagyok mentoraikkal kulturális és gazdagító programokon vettek részt Baranya megye fővárosában.

Szóbeli

Húsvéti készülődés Nagybajomban

-

A mai napon (április 16.) a nagybajomi közösségi házban a tavaszra és a húsvétra készültünk.

aroj

Olyan jó!

-

Rengeteget tanultam, amióta a Csányi Alapítvány falai között lehetek.

1  2  3  4  5  6  7  ...  101  102 »