Gyerekszemmel

Koncerten

Vasárnap (május 24.) este a Simple Rock zenekar koncertjén voltunk, melynek „csányis” barátunk, Rostás István is tagja.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2015 május

WP_003910.jpg

Koncerten

termbuvar_2015_05_19_053.jpg

Vizek, vízpartok élővilága

-

Az elmúlt két hétben a vizek és vízpartok élővilágát tanulmányoztuk a Természetismereti Klubban. A múlt heti foglalkozáson a kiskundorozsmai csatornánál, a héten pedig ismét a Boszorkányszigeten kirándultunk.

Napfényfürdő

-

Május 24-én ellátogattunk a Szegedi Napfényfürdő Aquapolisba.

0524h

Hazatérnek... 1914-1918

-

Szombaton (május 24-én), a Szeged 1-es és 2-es csoport a Móra Ferenc múzeumban járt, ahol I. világháborús kiállítást tekinthettünk meg.

sdv

Legújabb birkozói sikereim

-

Az elmúlt néhány hét folyamán két versenyen vettem részt. Április végén Miskolcon kadett női válogatón bírkóztam 56 kg-os súlycsoportban, ahol nem találtam legyőzőre, így továbbra is válogatottként képviselem Magyarországot az Európa, illetve a Világbajnokságon a saját súlycsoportomban.

badga

Döntés

-

A 46 új "Csányis" gyermek első közös programja, a június 29 - július 4. között megrendezésre kerülő sarlóspusztai Gólyatábor lesz.

kin

S.Ö.R.

-

Az írásbeli érettségik után lehetőségünk nyílt a fáradalmakat kipihenni, méghozzá egy színházi előadás keretein belül, Jászberényben a Lehel Film-Színházban, május 16-án.

dvad

I. helyezést értem

-

Az idei évben május 6-án került sor a Tudományos Diákköri Konferenciára a Szolnoki Főiskolán, melyre már hónapok óta készültem.

partifecskek_2015_05105.jpg

Partifecskéket fotóztunk.

-

A szombati foglalkozások (május 16.) után ismét fotós kirándulást szerveztünk. Egy rövid ebéd után a Fűvészkertbe látogattunk, majd Szeged határában utaztunk, ahol egy elhagyott homokbánya élővilágát fedeztük fel.

nfnfn

Eredményhirdetés

-

A 2014/15. évi ötfordulós alapítványi angol és német nyelvi verseny befejeződött.

1  2  3  4  5  6  7  ...  141  142 »