Gyerekszemmel

Vízibolhákat számoltunk

Keddi természetbúváron vízibolhákat vizsgáltunk.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2014 október

természetbuvar_2014_10_22_010.jpg

Elkészült az aquapóniánk

-

A legutóbbi természetbúvár foglalkozáson elkészítettük az október eleje óta épülő aquapóniánk utolsó elemeit, a növények termesztésére alkalmas mini üvegházat, és az algákat széndioxiddal ellátó szén-dioxid generátort.

PA230436.JPG

Szomorú idő, vidám hangulat

-

Az őszi szünet első napján a három jász csoport és családjaik a Mátrába kirándultak. Mátrafüreden sétáltunk egyet az erdőben, ami gyönyörűen pompázott sárga és piros színeiben.

mat

Családi nap a Mátrában

-

Izgatottan készültünk az első olyan családi napra 2014.október 23-án, melyet mind a három csoport közösen töltött a Mátrában.

PA210322.JPG

Rendhagyó szülői értekezlet a Jászságban

-

Október 21-én a Jászsági Közösségi Házban szülői értekezletet tartott dr. Radoszáv Miklós az Alapítvány operatív igazgatója, amin a diákok is részt vettek szüleikkel együtt.

bt5

Pályázati felhívás

-

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért és a Mathias Corvinus Collegium (MCC) „Hogy te lehess a véleményvezér!” II. címmel közös pályázatot hirdet 10-12. évfolyamos diákok számára.

Fakanál, szívószál, muzsika

-

Kovács Gábor muzsikus hangszerkészítő zenés előadásán jártunk Böhönyén, a művelődési házban, szombat délután (október 18).

johncox

Dr. John Cox

-

A Csányi Alapítvány és a Magyar-Amerikai Fulbright Alapítvány együttműködéseként Dr John Cox látogatott el hozzánk október 17-én.

v9v9v

Y Generáció

-

Október 14-én ismét beszélgetésre gyűltünk össze.

b9b0

Tanévnyitó sok feladattal a Gyerekparlamentben

-

A Csány Alapítvány Gyermekparlamentje őszi ülését október 10-én, a Focibajnokság első fordulójának előestéjén tartotta Kaposváron.

focinagybajom_2014_10_035.jpg

Focibajnokság 2014/2015. állása az 1. forduló után

-

Szombaton (október 11.) lezajlott Focibajnokságunk 1. fordulója Nagybajomban. Néhány fontos adatot szeretnék megosztani erről a napról.

1  2  3  4  5  6  7  ...  120  121 »