Gyerekszemmel

Dobosok Farsangján voltam

Idén 20. alkalommal került megrendezésre Budapesten a Dobosok Farsangja. Azért is volt számomra fontos, hogy eljuthassak erre a rendezvényre, mert sejtettem, hogy a jubileumi programra kiváló előadókat hívnak meg köztük kedvenceimet, Markó Ádámot és Szendőfi Pétert.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2015 március

dobosok_farsangja

Dobosok Farsangján voltam

cvbycbyfb

Magyar Cirkuszcsillagok

-

BONAFARM „Az én farmom” című pályázatára a csoportból 9-en írtunk verset, vagy mesét, egy tanuló társasjátékot készített. A munkánkért jutalmul cirkuszjegyeket kaptunk a Fővárosi Nagycirkuszba.

Alba a világutazó

-

Február 28-án, szombaton a nyelvi teszt írása előtt Alba Valejo Picado spanyol önkéntes és világutazó tartott nekünk fényképes előadást angolul az eddigi kalandjairól.

2015 február

Télűzés Böhönyén

-

A böhönyei művelődési ház és könyvtárban gyülekeztünk pénteken (február 27.), több társunkkal együtt, télűzésre készültünk.

yxcz

Csokonai-napok Nagybajomban

-

Idén huszonharmadik alkalommal került megrendezésre a nagybajomi általános iskolában a Csokonai-napok.

atomokmolekulak021.jpg

Atomok, molekulák, reakciók

-

Az elmúlt két hétben a szmogokról (London-típusú Los Angeles-típusú) és az ózonlyukról beszéltünk a Természetbúvár klubban. A gyakorlati részben atomokat, és molekulákat modelleztünk, hogy jobban megértsük a légkör összetételét, működését és a környezetkárosító anyagok kémiai folyamatait.

fotó 1.JPG

Siker napon

-

Február 22-én két nagybajomi és egy kaposvári csoport Budapestre utazott, hogy részt vegyen a Papp László Sportarénában tartott Siker Napon.

bil

Segítség, serdül a gyermekem…..!

-

Február 21-én, szombaton a Pécs 3-as csoportban megrendezésre került a Szülők Akadémiája programsorozat újabb előadása " Segítség, serdül a gyermekem!" címmel.

Katie Shuford Nagybajomban

-

Először is szeretném megköszönni a meghívást a Csányi Alapítványnak a nagybajomi Közösségi Házba. Amikor beléptem a gyerekek és a mentorok köszöntöttek, a fogadtatás rendkívül jól esett.

ghmgh

Zrínyi Ilona matematikaverseny

-

Február 20-án a kaposvári diákok a Gyakorló Általános Iskolában mérhették fel a matematikai tudásukat. A Zrínyi Ilona matematikaverseny megyei fordulója 14 órakor kezdődött.

1  2  3  4  5  6  7  ...  134  135 »