Gyerekszemmel

Egy (újabb) nap Villányban

Április 16-án (csütörtökön) a „Gyakorlat teszi a mestert III.” című pályázat egyik nyerteseként lehetőségem nyílt egy teljes napot eltöltenem Villányban a Csányi Pincészetnél.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2015 április

ngcg

Egy (újabb) nap Villányban

zur

Kreatív Történelem Tanulmányi Verseny

-

2015. március 28-án a Kreatív Történelem Tanulmányi Verseny harmadik fordulóján, az országos döntőn vettünk részt a csapatommal.

Megkezdődtek a nyelvi vizsgák

-

Április 17-én zajlottak Nagybajomban a nyelvi vizsgák angol és német nyelvből.

afgaga

Beválogatás

-

A tegnapi nappal befejeződtek a meghallgatások és tesztírások.

azi

Egy nap a Bonafarmnál

-

A Csányi Alapítvány 2015 márciusában pályázatot hirdetett.

gfu

Villányban jártam

-

Lehetőségem adódott, hogy 1 napot eltöltsek Villányban a Csányi Pincészetnél Hágen István vezetésével (április 10.).

hdg

Pályázati felhívás

-

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért és a Mathias Corvinus Collegium (MCC) „Hogy te lehess a véleményvezér!” III. címmel közös pályázatot hirdet a veszprémi szaktábor résztvevői részére.

CSA_logo_oszi_hl2014

Beválogatás Pécsett percről percre

-

Pécsett a mai nappal kezdetét vette a beválogatás.

termeszetiinformacio_2015_04_08_030.jpg

Bemutatjuk a madárbarát kertünket

-

Az elmúlt két hétben a madárbarát kertünk "tollas vendégeit" bemutató információs falat terveztünk meg a szegedi Közösségi Ház udvarára a Természetbúvár Klub foglalkozásokon. Az elkészített információs plakátot az Életút Napon is kiállítjuk majd.

poiu2

Tavaszi szünet

-

A tavaszi szünet első napja (április 3.) izgalmasan telt a diákoknak a nagybajomi Közösségi Házban. A szokásos fejlesztések mellett, a húsvét ünnepére készültünk.

1  2  3  4  5  6  7  ...  138  139 »