Gyerekszemmel

Szóbeli

Eljött végre a nagy nap, mikor számot adhattunk tudásunkról. Sokat készültünk rá, mivel ezen is múlik, hogy ki utazhat majd a nyáron Brightonba vagy Augsburgba, és ezzel lezárul az éves verseny.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2014 április

lmnb

Eredményhirdetés

-

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért és a MICROSOFT „Karrier Tanácsadási Programsorozat” címmel meghirdetett közös pályázat eredményhirdetése.

Gratulálok

-

Angol szakos tanárként kíváncsian vártam a szóbeli vizsgákat.

rtzu

Pécsre kirándultunk

-

A tavaszi szünet első napját (április 17.) a három nagybajomi csoport Pécsett töltötte. Kicsik és nagyok mentoraikkal kulturális és gazdagító programokon vettek részt Baranya megye fővárosában.

Szóbeli

Húsvéti készülődés Nagybajomban

-

A mai napon (április 16.) a nagybajomi közösségi házban a tavaszra és a húsvétra készültünk.

aroj

Olyan jó!

-

Rengeteget tanultam, amióta a Csányi Alapítvány falai között lehetek.

Megmérettetés

-

Április 14-én Szegeden is lezajlottak az év végi nyelvi vizsgák.

Anna

Alapműveleti Matematika Verseny

-

Februárban jelentkeztem az Alapműveleti Matematika Versenyre.

költészet napja 6.jpg

Versünnep a csoportban avagy csoportos versünnep

-

Egy nappal a hivatalos költészet nap után mentorunk egy verses délutánt szervezett nekünk (április 12.).

kkzv

Zeneverseny a Balatonnál

-

A fesztiválra több megyéből is érkeztek zenészek, a legtöbb jó helyezést örömünkre a mi megyénk kapta.

1  2  3  4  5  6  7  ...  100  101 »