Gyerekszemmel

Színházban jártunk

December 15-én a Pécsi Nemzeti Színházban a Pán Péter musicalt néztük meg, ahol nagy meglepetésünkre és örömünkre a Mohács 2 csoport néhány tagjával is találkoztunk.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2014 december

karácsony 2014 089.jpg

Gondolatok karácsonyi ünnep kapcsán

-

Advent a várakozás és elcsendesülés ideje. Ideje a békességnek, a megnyugvásnak a visszavonulásnak. Mindez azonban örömteli, áldott és békés pillanatok eljövetelét, nem pedig az elmúlásét jelenti.

azl

Színházban jártunk

frf4

Kellemes Ünnepeket

-

December 14-vel bezárólag az Alapítvány minden Közösségi Házában lezajlottak az adventi Családi Napok.

svejk1

Švejk, a derék katona

-

December 13-án a szegedi Kisszínházban a Švejk, a derék elsőháborús katona c. komikus darabot néztük meg, ami az Osztrák-Magyar Monarchia területén játszódik az I. világháború idején.

Mikulas20140048.jpg

Adventi Családi Nap Mohácson

-

A mohácsi 1-es és 2-es csoport december 13-án szombaton tartotta családi adventi ünnepségét.

A mi farmunk

-

A mai napon (december 12.) folytattuk az „Én farmom” pályázat projektjét Nagybajomban.

1122o

Aquapolis fürdőzés

Fürdőzés a Napfényfürdőben.

jbb

Közösen gyújtottuk meg a második gyertyát

-

Vasárnap (december 7.) délelőtt mind három csoport közösen zárta az évet a Jászsági Közösségi Házban.

xxx_1

Adventi Családi Nap Szeged 1-2

-

A szegedi 1-es és 2-es csoport december 7-én tartotta évzáró adventi ünnepségét.

1  2  3  4  5  6  7  ...  127  128 »