Gyerekszemmel

Köztársasági Ösztöndíjat kaptam

A tanévnyitó ünnepségen került sor a Köztársasági Ösztöndíj átadására, amit minden évben a legjobb felsőoktatásban tanuló diákoknak ítélnek oda.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2014 szeptember

Focibajnokság - Versenyfelhívás

-

Az előző évekhez hasonlóan az idei tanévben is megrendezésre kerül a Gyermekparlament által meghirdetett Alapítványi Focibajnokság.

DSCF1762.JPG

Szülői értekezlet Mohácson

-

A tanév első szülői értekezletét Mohácson szeptember 17-én, szerdán 17-órakor, közösen tartotta meg a két újonnan induló csoport.

af

Tanévkezdő szülői értekezlet

-

Tanévkezdő szülői értekezletet tartottunk Kaposváron szeptember 16-án. A legifjabb csányisok szülei megismerkedtek az első félév programjaival.

Versenyfelhívás

-

A 2014/15-ös tanévben egy öt fordulós angol és német Nyelvi Versenyre hívunk Benneteket!

Eredményhirdetés

-

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért a MICROSOFT Magyarországgal közösen „Gép vagy nem gép - ez itt a kérdés” címmel meghirdetett pályázat eredményhirdetése.

xzk

Szülői értekezlet Kaposváron

-

Sajnos az időjárás közbeszólt, így nem tudtuk megtartani hagyományos tanévnyitó családi napunkat, ezért szeptember 13-án szülői értekezletet tartott a K3-as csoport.

DSCF1635.JPG

Léghajó Program Mohácson

-

Szeptember 13-án, szombaton a Mohácsi Közösségi Ház mindkét csoportja egy - egy 5 órás elsősegély tanfolyamon vett részt a Léghajó Programmal közös szervezésben.

oppop

Szülői értekezlet Szegeden

-

Az új tanév első szülői értekezletére került sor szeptember 12-én.

Tanévkezdő szülőértekezlet és pénzügyi tanácsadás Jászberényben

-

A Jászsági Közösségi Ház tanévkezdő szülői értekezlete és fogadó órája szeptember 10-én került megrendezésre. Dr. Radoszáv Miklós az Alapítvány operatív igazgatója is jelen volt, így lehetőségünk volt személyesen is beszélgetni vele.

wwwsx

Köztársasági Ösztöndíjat kaptam

-

1  2  3  4  5  6  7  ...  116  117 »