Szülői értekezlet a K2-ben

Tartalmas és késő estébe nyúló beszélgetéssel zajlott le szeptember utolsó szerdáján a Kaposvári Közösségi Házban a 2-es csoport szülői értekezlete (szeptember 28.).

Szó volt az idei tanév elvárásairól, várható programjairól, a hat évfolyamos gimnáziumi képzés lehetőségéről, a hamarosan érkező külföldi önkéntesről. Egyeztettünk arról, ki hogyan tud segíteni a Közösségi Ház újjávarázsolásában, mit „kutatunk” majd pénteken a Kutatók éjszakáján.  Elsején megkezdődnek a fejlesztő foglalkozások is. Örömmel olvastuk, hogy csoportunk tagjai közül vannak nyertesek a sakkpályázaton, és alig várják már a legfiatalabb Csányi Band tagjaink a csoportunkban, hogy végre beszállhassanak a közös muzsikálásba.