Óriástojás

A Csányi Alapítvány szegedi 3-as csoportjába is ellátogatott a Húsvéti nyuszi.

Méghozzá egy hatalmas csokoládétojással. A foglalkozás előtt a terembe lépve a gyerekek egy nagy dobozt találtak az asztalon. Nem kellett sok bíztatás a gyerekeknek az Alapítvány operatív igazgatójától, Dr. Radoszáv Miklóstól, hogy kibontsák a dobozt és alaposabban szemügyre vegyék annak tartalmát. Mindenki meglepetésére egy óriási méretű csokitojás volt a dobozban Húsvéti ajándékként az Alapítvány Alapítójától a szegedi legkisebbek részére. Egy darabig csak méregették a gyerekek a szokatlan méretű tojást, ám hamar eljött a pillanat, amikor rendeltetésének megfelelően elfogyasztásra került… na, persze nem az egész, mivel egy ekkora méretű csokitojással a leggyakorlottabb csokifalók sem tudtak megbirkózni. A tojásban rejtőzködő meglepetés kulcstartó pedig közös megegyezéssel a csoport kisbuszának slusszkulcsát fogja díszíteni ezen túl.

A szegedi 3-as csoport minden tagja köszönetét fejezi ki e nem mindennapi meglepetésért! Köszönjük szépen!
SZ3