Zorán – a résztvevő szemével

Hétfőn (október 27.) a csoportunk egy részével, és pár szülővel Zorán koncerten voltunk, ami a kaposvári turné egyik állomása volt.

Délután mentorom telefonált, hogy lenne lehetőség a koncerten való részvételre, ugyanis Zorán felajánlott jegyeket az Alapítvány részére. Egyből éltem ezzel a lehetőséggel, szívesen mentem, akárcsak pár éve. Zoránt nem csak azért kedvelem, mert Kuratóriumi tag, és néhány alapítványi programon történő találkozásunkkor olyan közvetlen volt mindannyiunkkal, hanem azért is, mert a zenéje által már régóta ismertem, és régóta szeretem. A koncert csodás volt, és nem csak ő maga, hanem azok az énekesek és művészek is, akik kísérték őt, nem is beszélve meghívott vendégeiről. Már vártam, hogy mikor következik a kedvenc dalom tőle, miközben a többi dalt élveztem. Nekem az este fénypontja az volt, amikor megszólalt az utolsó előtti dal. A végén természetesen sokszor visszatapsolta a közönség a csapatot. Megtisztelő volt, hogy a koncert után alkalmunk nyílt személyesen is találkozni vele, és megköszönni ezt az élményt.

Kovács Péter