Díszvacsora

Szeptember 17-én a tudomány házának patinás falai között ünnepelte a Fulbright Board a 100. ülését.

Ezen jeles alkalom tiszteletére rendezett díszvacsorán a Fulbright Alapítvány együttműködési megállapodást írt alá a Quinnipiac Egyetemmel, a Közép-európai Egyetemmel, a Magyar Külügyi Intézettel, valamint az Aquincumi Technológiai Intézettel.

A Csányi Alapítvány meghívott vendégként vett részt az ünnepi rendezvényen, melynek a Magyar Tudományos Akadémia díszterme adott otthont.

A Fulbright és a Csányi Alapítvány együttműködése két éve tart. Októberben várjuk az ösztöndíjasok Közösségi Házainkba történő látogatását és tartalmas angol nyelvű előadását, amely immáron szerves része az Alapítvány tehetséggondozó programjának. Az ösztöndíjasok a legkülönbözőbb tudományterületek képviselői, akik nemcsak támogatottaink látókörét bővítik, hanem hatékonyan előmozdítják sikeres pályaválasztásukat is. Az előadásokról illetőleg az együttműködés további formáiról folyamatosan tájékozódhatnak magyar és angol nyelvű honlapunkon.