Tervek

A Fulbright Bizottság köszönettel vette, hogy a Csányi Alapítvány elfogadta meghívásunkat az ünnepi eseményre.

Nagy öröm számunkra, hogy amerikai ösztöndíjasaink segíteni tudják a Csányi Alapítvány munkáját. Amerikai ösztöndíjasaink pedig készséggel vesznek részt a tehetséggondozó programokon. Élmény számukra a találkozó az érdeklődő magyar diákokkal, és szívesen gazdagítják ismereteiket az amerikai kultúráról, történelemről, zenéről, színházról vagy művészetről. Terveink között szerepel, hogy a jövőben a visszatért magyar Fulbright ösztöndíjasokkal is szervezzünk hasonló találkozókat. Ők az Egyesült Államokban szerzett tapasztalataikat, kutatásuk eredményét oszthatnák meg a gyerekekkel. Szeretettel várjuk a felsőoktatásban tanuló hallgatókat a Fulbright Bizottság EducationUSA Tanácsadó Központjába, ahol az amerikai felsőoktatással kapcsolatos információkat kaphatnak, valamint különböző képzéseken vehetnek részt.

Dr. Jókay Károly, ügyvezető igazgató
Sas Annamária, amerikai program koordinátor