Gyerekszemmel

Családi nap Böhönyén

Idén már nyolcadik alkalommal került megrendezésre családi napunk, amit a jól bevált böhönyei Faluháznál tartottuk.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2016 augusztus

Családi nap Böhönyén

sjhsfhjsfjsfj

Előkészület

-

Már hagyomány, hogy a nyelvi fejlesztők augusztus utolsó szombatján megbeszélésre ülnek össze, hogy az elmúlt év tapasztalatait, sikereit és az előttük álló év tennivalóit átbeszéljék.

kicsinyitettszin0008.jpg

Szegedi Ifjúsági Napok 2016

-

Jó volt végre újra találkozni a csoporttársakkal, beszélgetni a nyári élményekről.

Nyárzáró

-

A Kaposvár 1-es csoportja egy közös mozival búcsúztatta az idei nyári szünetet.

afdgadg

Évzárás 2015/2016-os tanév

-

Az iskolai szorgalmi időszak lezárását követően hagyományainknak megfelelően helyi, központi tematikus és külföldi nyelvi táborokat szervezetünk idén is támogatottjaink részére.

Úszótábor, start, Kaposvár

Utolsó napok az úszótáborban

kamarazenekar1026.jpg

Kamarazenekar tábor- Összeállt a „banda”

-

A mai nappal (augusztus 9.) kezdetét vette a Kamarazenekari táborunk Pécsett.

xsa

Mohácsi egyetemista lazítás

-

2016. augusztus 5-én csapatépítő táborba indultunk 8 egyetemista társammal Mohácsra.

kjhkjgkh

Pályázati felhívás

-

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért, a Polgár Judit Sakk Alapítvánnyal közösen "A sakk 1000 arca" címmel közös alkotói pályázatot támogatottai számára.

sdfdsf

Eredményhirdetés

-

Szeretettel gratulálunk a sikeres egyetemi és főiskolai felvételikhez. A felsőbb éveseinknek pedig az eredményes évzáráshoz.

1  2  3  4  5  6  7  ...  192  193 »