Gyerekszemmel

Nyílt napon jártunk

Elkezdődtek a felsőoktatási intézményekben a nyílt napok.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2016 december

hgh

Nyílt napon jártunk

-

Elkezdődtek a felsőoktatási intézményekben a nyílt napok.

sza1

Szalagavatókon jártam

-

A Jászság 3. csoport mentoraként a nyolc érettségi előtt álló tanulóm szalagavatóján jártam.

sdw

Függőség

-

A Pécsi Kamaraszínház műsorán december 3-án szerepelt az Addikt című darab.

zzs

Edzősködtem

-

A hétvégén került megrendezésre az UDO Moderntánc kupasorozat első állomása, Törökszentmiklóson (december 3.).

kicsinyitetthagymatikum019.jpg

Hagymatikum

-

A mai napon (december 04.) a csoportunk néhány tagja útra kerekedett a mentorunkkal, és átlátogattunk a szomszéd városba, Makóra.

élkjjkléál

Arany minősítés

-

Idén is megrendezésre került a Kaposvári Látványsport Fesztivál immár 17. alkalommal, melyen Táncsics Mihály Gimnázium képviseletében vettem részt.

csoki008.jpg

Csoko-csoko-Csoko-Láda

-

Itt a december! Advent elején a Pécs 2-es csoport általános iskolás tagjai egy édes élmény részesei lehettek (december 03.).

„Merjünk beszélni a drogokról!”

-

December 03-án a nyelvi teszt megírása és a fejlesztő órák mellett nekünk szülőknek is programunk volt a nagybajomi Közösségi Házban.

NI LEGO robot Nagybajomban

-

Megtartottuk idei első foglalkozásunkat (december 2.).Nagyon örülünk, hogy ebben a tanévben is foglalkozhatunk a Lego robottal.

sfthfg

Szülöi értekezlet

-

Szülői értekezletet tartott a Kaposvár 3-as csoportja.

1  2  3  4  5  6  7  ...  205  206 »