Gyerekszemmel

A jászságiak műsora

Szeptember 29-én lehetőségünk volt átélni az első rádiós műsorozást, ugyanis Jászberényből szólt a Pécsrádió Csalaphang műsora.

Adománygyűjtés

Bankszámlaszám:

Feliratkozás hírlevélre

2016 szeptember

jcs

A jászságiak műsora

srth

Szülői értekezlet a K2-ben

-

Tartalmas és késő estébe nyúló beszélgetéssel zajlott le szeptember utolsó szerdáján a Kaposvári Közösségi Házban a 2-es csoport szülői értekezlete (szeptember 28.).

csa_logo_tavaszi_hl

Sikeres együttműködés kezdete

-

Az E.ON Hungária Zrt. az Önkéntes Központ Alapítvány közreműködésével pályázatot hirdetett magyarországi civil szervezetek számára szakértelmen alapuló pro bono támogatás felhasználására.

sgnsfgnsfg

Eredményhirdetés

-

A Csányi Alapítvány a Gyermekekért, a Polgár Judit Sakk Alapítvánnyal közösen "A sakk 1000 arca" címmel közös alkotói pályázatot hirdetett támogatottai számára.

nc7

Jubileumi utcai Pick-futás

-

Ebben az évben már 15. alkalommal állhattak rajthoz a mozgáskedvelő Szegediek .

IMG_2096.JPG

Oktatás

-

Pécsen a Pécs Rádió stúdiójában rádiós ismeretek alapképzésen vettek részt a Csalaphang  leendő szerkesztői (szeptember 24.)

k3sz

Szülői értekezlet Kaposvár 3-as csoportjában

-

Szeptember 24-n egy gyönyörű őszi délelőttön tartottuk meg a középiskolásainknak az első szülői értekezletet.

rtzeuwi

Családi Nap a Nagybajom 2-es csoportjában

-

Szeptember 24-én a Nagybajom 2. csoport családjai egy tartalmas délutánt töltöttek együtt.

lkjhgpoiuz

Sakkbajnokság őszi fordulója

-

Szeptember 24-én megtartottuk a Csányi Alapítvány Sakkbajnokságának őszi fordulóját, egyben döntőjét.

radio001.jpg

Újra szól a Csalaphang!

-

Az elmúlt tanév 35 adását követően 2016. szeptember 22-én Pécsről, a Pécs Rádió stúdiójából jelentkezett a Csalaphang idei első  adása.

1  2  3  4  5  6  7  ...  196  197 »